BMW 330I
Dit kenteken behoort tot een BMW 330I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.163. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 330I (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 292help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.163 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.8 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 59 dagen |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Geïmporteerd met een laag BPM bedrag |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-428-LX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 juli 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 februari 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een laag BPM-bedrag. Dit betekent dat er mogelijk een schade was tijdens het importeren.
Het is raadzaam om extra nauwkeurig het voertuig te inspecteren. Matige herstelwerkzaamheden kunnen de structuele integriteit van het voertuig negatief beïnvloeden met alle gevolgen van dien.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 juli 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 24 februari 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €986Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 330I is €4.174 (Zeer laag)help_outlineMogelijk(!) is dit voertuig met schade geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €239 |
| FRIESLAND | €235 |
| DRENTHE | €235 |
| OVERIJSSEL | €226 |
| FLEVOLAND | €228 |
| GELDERLAND | €241 |
| UTRECHT | €230 |
| NOORD HOLLAND | €226 |
| ZUID HOLLAND | €247 |
| ZEELAND | €228 |
| NOORD BRABANT | €231 |
| LIMBURG | €232 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B48B20B |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 91 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 65 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 134 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1545 kg |
| Massa ledig voertuig | 1445 kg |
| Toegestane max. massa | 2060 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2851 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (799 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1059 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4709 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1827 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2068 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1435 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 480 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Recente tenaamstellingen
| 26 september 2024 | Huidige eigenaar, 593 dagen in bezit |
| 22 maart 2023 | 554 dagen in bezit |
| 21 maart 2023 | 1 dagen in bezit |
| 3 maart 2023 | 18 dagen in bezit |
| 24 februari 2023 | 7 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 30 september 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250362 |
| Omschrijving | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan de startmotor oververhit raken. Dit kan leiden tot brand in het voertuig, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat met het contact uit.BMW AG verzoekt om het voertuig buiten en niet direct naast een gebouw te parkeren totdat de reparatie is uitgevoerd. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.145,385 (waarvan 13.734 in Nederland) |
