MERCEDES-BENZ EQB 250
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ EQB 250 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.170. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQB 250 (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.170 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 375 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.9 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-380-SL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 maart 2023 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 maart 2023 |
| Eerste toelating Nederland | 31 maart 2023 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €286 |
| FRIESLAND | €282 |
| DRENTHE | €282 |
| OVERIJSSEL | €270 |
| FLEVOLAND | €273 |
| GELDERLAND | €289 |
| UTRECHT | €275 |
| NOORD HOLLAND | €270 |
| ZUID HOLLAND | €296 |
| ZEELAND | €273 |
| NOORD BRABANT | €276 |
| LIMBURG | €278 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 15 februari 2024
| Datum | 15 februari 2024 |
| Kilometerstand | 12.285 km |
| Vraagprijs | €54.945 |
| Plaats | Hellevoetsluis |
Advertentie van 15 januari 2024
| Datum | 15 januari 2024 |
| Kilometerstand | 12.285 km |
| Vraagprijs | €54.945 |
| Plaats | Hellevoetsluis |
Advertentie van 14 november 2023
| Datum | 14 november 2023 |
| Kilometerstand | 12.285 km |
| Vraagprijs | €67.950 |
| Plaats | Hellevoetsluis |
Advertentie van 2 oktober 2023
| Datum | 2 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 7.500 km |
| Vraagprijs | €67.950 |
| Plaats | Oud-Beijerland |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Motorcode | EM0026 |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 69.7 kWh |
| Actieradius | 486 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Electromotor (Vooras)
| Vermogen | 190 PK |
| Koppel | 375 NM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2110 kg |
| Massa ledig voertuig | 2010 kg |
| Toegestane max. massa | 2520 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2829 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (913 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.8 meter (821 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4683 mm) tot 4.7 meter (4688 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1834 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1684 mm) tot 1.7 meter (1703 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 340 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1320 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 maart 2027 |
Recente tenaamstellingen
| 27 december 2024 | Huidige eigenaar, 505 dagen in bezit |
| 18 maart 2024 | 284 dagen in bezit |
| 26 oktober 2023 | 144 dagen in bezit |
| 31 maart 2023 | 209 dagen in bezit |
