TESLA MODEL X
Dit kenteken behoort tot een TESLA MODEL X personenauto en heeft een nieuwwaarde van €145.690.Algemene kenmerken
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL X (2023 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 15help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | ROOD |
| Nieuwprijs | €145.690 |
| Vermogen | 932 KW / 1269 PK |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 17.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-314-ZH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 mei 2023 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 mei 2023 |
| Eerste toelating Nederland | 19 mei 2023 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €128 |
| FRIESLAND | €126 |
| DRENTHE | €126 |
| OVERIJSSEL | €121 |
| FLEVOLAND | €122 |
| GELDERLAND | €131 |
| UTRECHT | €122 |
| NOORD HOLLAND | €119 |
| ZUID HOLLAND | €131 |
| ZEELAND | €122 |
| NOORD BRABANT | €122 |
| LIMBURG | €123 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 28 februari 2025
| Datum | 28 februari 2025 |
| Kilometerstand | 52.375 km |
| Vraagprijs (12 maart 2025) | €79.995 |
| Vraagprijs (9 maart 2025) | €84.995 |
| Vraagprijs (28 februari 2025) | €89.995 |
| Plaats | Veghel |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Vermogen | 932 KW / 1269 PK |
| Motorcode | 5D1 |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2539 kg |
| Massa ledig voertuig | 2439 kg |
| Toegestane max. massa | 2970 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2965 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5057 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1999 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1680 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 mei 2027 |
Recente tenaamstellingen
| 19 mei 2023 | Huidige eigenaar, 942 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 maart 2025
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP250055 |
| Omschrijving | Door onjuiste software in het eCall-audiosysteem is de audiocommunicatie tussen inzittenden en de alarmcentrale niet beschikbaar wanneer de voorste passagiersstoel bezet is. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Dit kan leiden tot onduidelijke informatie over het ongeval bij de alarmcentrale waardoor de hulpverlening mogelijk vertraagt en de inzittenden gevaar lopen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 14.003 (waarvan 819 in Nederland) |
Terugroepactie van 3 augustus 2023
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230303 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordel op de eerste zitrij is na een reparatie mogelijk niet volgens de specificaties opnieuw vastgemaakt aan het gordelspanneranker. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Als een veiligheidsgordel niet volgens de specificaties is aangesloten op het gordelspanneranker, werkt de veiligheidsgordel mogelijk niet zoals bedoeld bij een aanrijding, wat het risico op letsel kan vergroten. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 17.997 (waarvan 46 in Nederland) |
