TOYOTA LAND CRUISER (150 SERIES)
Dit kenteken behoort tot een TOYOTA LAND CRUISER (150 SERIES) personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.005. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 2755 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | TOYOTA |
| Model | LAND CRUISER (150 SERIES) (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 13help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €118.005 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-224-BF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 december 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 december 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 19 december 2020 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 2755 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Motorcode | 1GD |
| Tankinhoud | 87 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 195 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2215 kg |
| Massa ledig voertuig | 2115 kg |
| Toegestane max. massa | 2990 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2790 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (975 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1075 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4840 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1885 mm) |
| Hoogte | 1.8 meter (1835 mm) tot 1.9 meter (1885 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 621 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1934 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 22 december 2022 | Huidige eigenaar, 1210 dagen in bezit |
