LEXUS NX300H
Dit kenteken behoort tot een LEXUS NX300H personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de personenauto beschikt over een 155 PK sterke 2494 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 180 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LEXUS |
| Model | NX300H (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 198help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 114 KW / 155 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 105 KW / 143 PK |
| Systeemvermogen | 145 KW / 197 PK |
| Koppel | 145 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.4 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 30 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-046-ZG. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 maart 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 27 juni 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 maart 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 27 juni 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €5.274Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type LEXUS NX300H is €4.293 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 4 juni 2023
| Datum | 4 juni 2023 |
| Kilometerstand | 71.000 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Sittard |
Advertentie van 4 mei 2023
| Datum | 4 mei 2023 |
| Kilometerstand | 71.000 km |
| Vraagprijs | €43.900 |
| Plaats | Sittard |
Motor
| Fabrikant | TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA |
| Motorinhoud | 2494 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 114 KW / 155 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 105 KW / 143 PK |
| Systeemvermogen | 145 KW / 197 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Motorcode | 2AR |
| Tankinhoud | 56 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.4 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.3 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Soort | Nikkel-metaalhydride (NiMH) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Electromotor (Vooras)
| Vermogen | 143 PK |
| Koppel | 270 NM |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 68 PK |
| Koppel | 139 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 121 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1860 kg |
| Massa ledig voertuig | 1760 kg |
| Toegestane max. massa | 2395 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (1000 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (980 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4640 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1845 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1645 mm) |
| Draaicirkel | 12.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 555 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 16 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 27 juni 2023 | Huidige eigenaar, 1054 dagen in bezit |
