BUERSTNER BT7272
Dit kenteken behoort tot een BUERSTNER BT7272 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €52.802. de personenauto beschikt over een 140 PK sterke 2184 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | BUERSTNER |
| Model | BT7272 (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €52.802 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-019-NK. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 maart 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 22 maart 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 maart 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 22 maart 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €12.751Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type BT7272 is €12.751 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type BT7272 maar 1 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €575 |
| FRIESLAND | €570 |
| DRENTHE | €570 |
| OVERIJSSEL | €557 |
| FLEVOLAND | €560 |
| GELDERLAND | €578 |
| UTRECHT | €562 |
| NOORD HOLLAND | €556 |
| ZUID HOLLAND | €586 |
| ZEELAND | €560 |
| NOORD BRABANT | €563 |
| LIMBURG | €565 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 2184 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Motorcode | 46349131 |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO VI E |
Gewichten
| Massa rijklaar | 3005 kg |
| Massa ledig voertuig | 2905 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.0 meter (4035 mm) |
| Lengte | 7.4 meter (7420 mm) |
| Breedte | 2.3 meter (2320 mm) |
| Hoogte | 3.0 meter (2950 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 29 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 22 maart 2023 | Huidige eigenaar, 1115 dagen in bezit |
