AUDI TTS
Dit kenteken behoort tot een AUDI TTS personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.156. de personenauto beschikt over een 272 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | TTS (2011 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.156 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken RZ-542-S. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 november 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 9 juni 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 november 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 9 juni 2018 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €11.562Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type AUDI TTS is €11.560 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type AUDI TTS maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €239 |
| FRIESLAND | €235 |
| DRENTHE | €235 |
| OVERIJSSEL | €226 |
| FLEVOLAND | €228 |
| GELDERLAND | €241 |
| UTRECHT | €230 |
| NOORD HOLLAND | €226 |
| ZUID HOLLAND | €247 |
| ZEELAND | €228 |
| NOORD BRABANT | €231 |
| LIMBURG | €232 |
Motor
| Fabrikant | AUDI HUNGARIA MOTOR KFT |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | CDL |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9 L |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.8 L/100km (1:9.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 184 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1550 kg |
| Massa ledig voertuig | 1450 kg |
| Toegestane max. massa | 1795 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.5 meter (2464 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (911 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.8 meter (819 mm) |
| Lengte | 4.2 meter (4187 mm) tot 4.2 meter (4198 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1842 mm) tot 1.9 meter (1852 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1952 mm) |
| Hoogte | 1.3 meter (1343 mm) tot 1.4 meter (1363 mm) |
| Draaicirkel | 10.96 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 292 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 700 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 november 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band vertoont uitstulping(en) |
Recente tenaamstellingen
| 8 januari 2020 | Huidige eigenaar, 2313 dagen in bezit |
