LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.201. de personenauto beschikt over een 149 PK sterke 2179 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 182 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 11.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 171help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.201 |
| Vermogen | 110 KW / 149 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.2 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 23 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken RV-281-T. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 februari 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 14 februari 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 februari 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 14 februari 2018 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.325Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type RANGE ROVER EVOQUE is €8.786 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 9 oktober 2025
| Datum | 9 oktober 2025 |
| Vraagprijs | €11.850 |
| Plaats | Middenmeer |
Advertentie van 27 augustus 2025
| Datum | 27 augustus 2025 |
| Vraagprijs | €12.450 |
| Plaats | Middenmeer |
Advertentie van 7 juli 2025
| Datum | 7 juli 2025 |
| Vraagprijs | €12.450 |
| Plaats | Hoorn |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 2179 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 110 KW / 150 PK |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Motorcode | 224DT |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 159 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1750 kg |
| Massa ledig voertuig | 1650 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (880 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.8 meter (810 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4355 mm) tot 4.5 meter (4455 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2100 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1605 mm) tot 1.7 meter (1720 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 591 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1383 L |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 april 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 28 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Keuring van 14 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 14 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Emissiebestrijdingssysteem niet compleet |
| Aandachtspunt | 1x Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Keuring van 30 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 23 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 3 juli 2025 | Huidige eigenaar, 322 dagen in bezit |
| 2 mei 2019 | 2254 dagen in bezit |
