AUDI Q7 E-TRON
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q7 E-TRON personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.125. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q7 E-TRON (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 77help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €118.125 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 700 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken RT-770-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 februari 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 9 februari 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 februari 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 9 februari 2018 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €443Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type Q7 E-TRON is €514 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €925 |
| FRIESLAND | €917 |
| DRENTHE | €917 |
| OVERIJSSEL | €896 |
| FLEVOLAND | €902 |
| GELDERLAND | €930 |
| UTRECHT | €905 |
| NOORD HOLLAND | €896 |
| ZUID HOLLAND | €943 |
| ZEELAND | €901 |
| NOORD BRABANT | €906 |
| LIMBURG | €910 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | CVZ |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.1 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 13 L |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 17.3 kWh |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de kofferbak |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 128 PK |
| Koppel | 350 NM |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 50 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2520 kg |
| Massa ledig voertuig | 2420 kg |
| Toegestane max. massa | 3185 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2996 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (975 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1082 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5052 mm) tot 5.2 meter (5161 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1968 mm) tot 2.0 meter (2018 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2212 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1668 mm) tot 1.8 meter (1783 mm) |
| Draaicirkel | 12.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 650 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1835 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 13 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 19 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 7 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 januari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 februari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 5 juli 2024 | Huidige eigenaar, 650 dagen in bezit |
| 9 februari 2018 | 2338 dagen in bezit |
