LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER DISCOVERY SPORT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.185. de personenauto beschikt over een 149 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 180 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 10.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DISCOVERY SPORT (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 38help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.185 |
| Vermogen | 110 KW / 149 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken RP-598-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 februari 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 februari 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 2 februari 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 110 KW / 150 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Motorcode | 204DTD |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 5.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1846 kg |
| Massa ledig voertuig | 1746 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2741 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4589 mm) tot 4.8 meter (4849 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1894 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2173 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1690 mm) tot 1.7 meter (1724 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1698 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 325 mm |
| Remmen achter | Schijven, 300 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 11 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 februari 2018 | Huidige eigenaar, 3021 dagen in bezit |
