ALFA ROMEO STELVIO QUADRIFOGLIO
Dit kenteken behoort tot een ALFA ROMEO STELVIO QUADRIFOGLIO personenauto en heeft een nieuwwaarde van €145.834. de personenauto beschikt over een 510 PK sterke 2891 cm³ 6-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | STELVIO QUADRIFOGLIO (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ROOD |
| Nieuwprijs | €145.834 |
| Vermogen | 375 KW / 510 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 22.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-927-GP. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 17 februari 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 26 augustus 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 17 februari 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 26 augustus 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €34.560Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type STELVIO QUADRIFOGLIO is €40.030 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 2891 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 375 KW / 511 PK |
| Motorcode | 670053477 |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12.84 L/100km (1:7.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.4 L/100km (1:11.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.03 L/100km (1:10.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 229 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1925 kg |
| Massa ledig voertuig | 1825 kg |
| Toegestane max. massa | 2460 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2818 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4701 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1955 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1689 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 17 februari 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 27 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 augustus 2022 | Huidige eigenaar, 1328 dagen in bezit |
