MERCEDES-BENZ C 300 E
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 300 E personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.173. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 300 E (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 91help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.173 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 95 KW / 129 PK |
| Systeemvermogen | 230 KW / 313 PK |
| Koppel | 550 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-849-TN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 december 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 december 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 1 december 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 95 KW / 129 PK |
| Systeemvermogen | 230 KW / 313 PK |
| Motorcode | 254920 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 25.4 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 107 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | In de kofferbak |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 129 PK |
| Koppel | 440 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2120 kg |
| Massa ledig voertuig | 2020 kg |
| Toegestane max. massa | 2655 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2865 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (800 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1086 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4755 mm) tot 4.8 meter (4793 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1820 mm) tot 1.9 meter (1900 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2033 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1444 mm) tot 1.5 meter (1491 mm) |
| Draaicirkel | 11.07 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 360 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1375 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 december 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 1 december 2022 | Huidige eigenaar, 1255 dagen in bezit |
