PORSCHE Taycan GTS
Dit kenteken behoort tot een PORSCHE Taycan GTS personenauto en heeft een nieuwwaarde van €146.112.Algemene kenmerken
| Merk | PORSCHE |
| Model | Taycan GTS (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 76help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €146.112 |
| Vermogen | 380 KW / 517 PK |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 19 dagen |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-816-NL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 5 mei 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 13 oktober 2022 geïmporteerd naar Nederland.
| Eerste toelating wereldwijd | 5 mei 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 13 oktober 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €346 |
| FRIESLAND | €341 |
| DRENTHE | €340 |
| OVERIJSSEL | €327 |
| FLEVOLAND | €331 |
| GELDERLAND | €350 |
| UTRECHT | €333 |
| NOORD HOLLAND | €327 |
| ZUID HOLLAND | €358 |
| ZEELAND | €330 |
| NOORD BRABANT | €333 |
| LIMBURG | €336 |
Motor
| Fabrikant | DR.ING. H.C. F. PORSCHE AG |
| Vermogen | 380 KW / 518 PK |
| Motorcode | EBG |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2385 kg |
| Massa ledig voertuig | 2285 kg |
| Toegestane max. massa | 2875 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2900 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4963 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1966 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1391 mm) tot 1.4 meter (1410 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 mei 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Recente tenaamstellingen
| 13 oktober 2022 | Huidige eigenaar, 1280 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 11 juli 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240236 |
| Omschrijving | De remslangen op de vooras links en rechts zijn constructief met een te geringe buigradius uitgevoerd waardoor er remvloeistof kan lekken en een lagere remdruk kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De remwerking kan verminderd zijn, met een ongeval tot gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 146.743 (waarvan 3.668 in Nederland) |
