MERCEDES-BENZ EQB 300 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ EQB 300 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.176. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQB 300 4MATIC (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 76help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.176 |
| Vermogen | 168 KW / 228 PK |
| Koppel | 390 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-758-XH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 februari 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 13 december 2022 geïmporteerd naar Nederland.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 februari 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 13 december 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €306 |
| FRIESLAND | €302 |
| DRENTHE | €301 |
| OVERIJSSEL | €289 |
| FLEVOLAND | €293 |
| GELDERLAND | €309 |
| UTRECHT | €295 |
| NOORD HOLLAND | €289 |
| ZUID HOLLAND | €317 |
| ZEELAND | €292 |
| NOORD BRABANT | €296 |
| LIMBURG | €297 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 168 KW / 229 PK |
| Motorcode | EM0021 |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 79.8 kWh |
| Actieradius | 423 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2175 kg |
| Massa ledig voertuig | 2075 kg |
| Toegestane max. massa | 2580 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2829 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (913 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (942 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4684 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1834 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1690 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 495 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1710 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 oktober 2025
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 14 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 november 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 december 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 13 december 2022 | Huidige eigenaar, 1250 dagen in bezit |
