VOLVO V60 CROSS COUNTRY
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 CROSS COUNTRY personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.171. de personenauto beschikt over een 250 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 CROSS COUNTRY (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 150help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.171 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 184 KW / 250 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 13 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-686-SR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 13 december 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 13 december 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 13 december 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 184 KW / 251 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 14 PK |
| Motorcode | B420T2 |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 8.9 L/100km (1:11.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 155 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1886 kg |
| Massa ledig voertuig | 1786 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2875 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4787 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1893 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1486 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 december 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 13 december 2022 | Huidige eigenaar, 1250 dagen in bezit |
