FORD MUSTANG
Dit kenteken behoort tot een FORD MUSTANG personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.910. de personenauto beschikt over een 450 PK sterke 5038 cm³ 8-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | FORD |
| Model | MUSTANG (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €117.910 |
| Vermogen | 331 KW / 450 PK |
| Koppel | 529 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 10 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 14 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-429-BK. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 21 mei 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 augustus 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 21 mei 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 24 augustus 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €41.168Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type MUSTANG is €36.478 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 3 februari 2024
| Datum | 3 februari 2024 |
| Kilometerstand | 27.115 km |
| Vraagprijs (26 februari 2024) | €69.900 |
| Vraagprijs (3 februari 2024) | €72.950 |
| Plaats | Zuna |
Advertentie van 3 januari 2024
| Datum | 3 januari 2024 |
| Kilometerstand | 27.115 km |
| Vraagprijs | €72.950 |
| Plaats | Zuna |
Advertentie van 18 november 2023
| Datum | 18 november 2023 |
| Kilometerstand | 27.334 km |
| Vraagprijs | €72.950 |
| Plaats | Hengelo |
Advertentie van 18 oktober 2023
| Datum | 18 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 27.334 km |
| Vraagprijs (28 oktober 2023) | €72.950 |
| Vraagprijs (18 oktober 2023) | €77.950 |
| Plaats | Hengelo |
Advertentie van 17 september 2023
| Datum | 17 september 2023 |
| Kilometerstand | 27.334 km |
| Vraagprijs | €77.950 |
| Plaats | Hengelo |
Advertentie van 6 augustus 2023
| Datum | 6 augustus 2023 |
| Kilometerstand | 27.334 km |
| Vraagprijs | €77.950 |
| Plaats | Zuna |
Advertentie van 6 juli 2023
| Datum | 6 juli 2023 |
| Kilometerstand | 27.334 km |
| Vraagprijs | €77.950 |
| Plaats | Zuna |
Advertentie van 5 juni 2023
| Datum | 5 juni 2023 |
| Kilometerstand | 27.334 km |
| Vraagprijs | €77.950 |
| Plaats | Zuna |
Advertentie van 5 mei 2023
| Datum | 5 mei 2023 |
| Kilometerstand | 27.334 km |
| Vraagprijs | €77.950 |
| Plaats | Zuna |
Motor
| Fabrikant | FORD MOTOR COMPANY |
| Motorinhoud | 5038 cm³ |
| Aantal cylinders | 8 |
| Vermogen | 331 KW / 451 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | F |
| Tankinhoud | 61 L |
| Hoeveelheid motorolie | 9.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.88 L |
| Geluidsniveau stationair | 93 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12.5 L/100km (1:8.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 279 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1893 kg |
| Massa ledig voertuig | 1793 kg |
| Toegestane max. massa | 2150 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2720 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4794 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1916 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2081 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1377 mm) tot 1.4 meter (1406 mm) |
| Draaicirkel | 12.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 332 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 380x34 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 330x25 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 juni 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 5 juni 2025 | Huidige eigenaar, 309 dagen in bezit |
| 4 juni 2025 | 1 dagen in bezit |
| 28 augustus 2023 | 646 dagen in bezit |
| 24 augustus 2023 | 4 dagen in bezit |
