BMW M440I XDRIVE
Dit kenteken behoort tot een BMW M440I XDRIVE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.117. de personenauto beschikt over een 374 PK sterke 2998 cm³ 6-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | M440I XDRIVE (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 43help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €118.117 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 275 KW / 374 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 2 KW / 2 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-426-LV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 15 oktober 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 15 oktober 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 15 oktober 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €381 |
| FRIESLAND | €375 |
| DRENTHE | €375 |
| OVERIJSSEL | €361 |
| FLEVOLAND | €364 |
| GELDERLAND | €385 |
| UTRECHT | €367 |
| NOORD HOLLAND | €360 |
| ZUID HOLLAND | €394 |
| ZEELAND | €364 |
| NOORD BRABANT | €368 |
| LIMBURG | €370 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2998 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 275 KW / 375 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 2 KW / 3 PK |
| Motorcode | B58B30B |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 162 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1965 kg |
| Massa ledig voertuig | 1865 kg |
| Toegestane max. massa | 2390 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2851 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4770 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1394 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 15 oktober 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 27 januari 2023 | Huidige eigenaar, 1169 dagen in bezit |
| 15 oktober 2022 | 104 dagen in bezit |
