BMW X3 XDRIVE30I
Dit kenteken behoort tot een BMW X3 XDRIVE30I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €92.567. de personenauto beschikt over een 251 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X3 XDRIVE30I (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 18help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €92.567 |
| Vermogen | 185 KW / 251 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-413-HT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 december 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 19 september 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 december 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 19 september 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €13.732Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type X3 XDRIVE30I is €11.055 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 185 KW / 252 PK |
| Motorcode | B48B20B |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.54 L/100km (1:15.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 158 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1830 kg |
| Massa ledig voertuig | 1730 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2864 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (861 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1027 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4708 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2138 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1676 mm) |
| Draaicirkel | 12.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 525 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1430 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 december 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 19 september 2022 | Huidige eigenaar, 1356 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 30 september 2025
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP250362 |
| Omschrijving | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan de startmotor oververhit raken. Dit kan leiden tot brand in het voertuig, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat met het contact uit.BMW AG verzoekt om het voertuig buiten en niet direct naast een gebouw te parkeren totdat de reparatie is uitgevoerd. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.145,385 (waarvan 13.734 in Nederland) |
Terugroepactie van 14 november 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240246 |
| Omschrijving | De sjorrails in de bagageruimte zijn niet sterk genoeg bevestigd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij hard remmen of een ongeval is er een kans dat bagage losraakt met mogelijk letsel van inzittenden tot gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 726.070 (waarvan 4.618 in Nederland) |
