AUDI A5 Sportback
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 Sportback personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.172. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 Sportback (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 7help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | GROEN |
| Nieuwprijs | €72.172 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 1 KW / 1 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 21.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-150-TS. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 oktober 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 februari 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 oktober 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 24 februari 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €5.836Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A5 Sportback is €5.969 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 1 KW / 1 PK |
| Motorcode | DMS |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.38 L/100km (1:18.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1590 kg |
| Massa ledig voertuig | 1490 kg |
| Toegestane max. massa | 2085 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2829 mm) tot 2.8 meter (2831 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4757 mm) tot 4.8 meter (4765 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1843 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1376 mm) tot 1.4 meter (1419 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 februari 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 mei 2026 | Huidige eigenaar, 20 dagen in bezit |
| 13 april 2026 | 18 dagen in bezit |
| 6 maart 2026 | 38 dagen in bezit |
| 20 februari 2026 | 14 dagen in bezit |
| 19 februari 2026 | 1 dagen in bezit |
| 24 februari 2023 | 1091 dagen in bezit |
