VOLKSWAGEN ID.4 GTX 220 KW
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN ID.4 GTX 220 KW personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.110. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | ID.4 GTX 220 KW (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 36help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €59.110 |
| Vermogen | 220 KW / 299 PK |
| Koppel | 460 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-102-XV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 december 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 december 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 23 december 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €306 |
| FRIESLAND | €302 |
| DRENTHE | €301 |
| OVERIJSSEL | €289 |
| FLEVOLAND | €293 |
| GELDERLAND | €309 |
| UTRECHT | €295 |
| NOORD HOLLAND | €289 |
| ZUID HOLLAND | €317 |
| ZEELAND | €292 |
| NOORD BRABANT | €296 |
| LIMBURG | €297 |
Motor
| Fabrikant | VOLKSWAGEN AG |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 220 KW / 300 PK |
| Motorcode | EBJ |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 82 kWh |
| Actieradius | 482 KM |
| Gewicht | 493 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Electromotor (Vooras)
| Vermogen | 109 PK |
| Koppel | 162 NM |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 204 PK |
| Koppel | 310 NM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2239 kg |
| Massa ledig voertuig | 2139 kg |
| Toegestane max. massa | 2750 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2769 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4582 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1601 mm) tot 1.6 meter (1637 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 543 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1575 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 358 mm |
| Remmen achter | Trommels |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 december 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 22 december 2023 | Huidige eigenaar, 845 dagen in bezit |
| 6 maart 2023 | 291 dagen in bezit |
| 24 december 2022 | 72 dagen in bezit |
| 23 december 2022 | 1 dagen in bezit |
