AUDI A6 AVANT
Dit kenteken behoort tot een AUDI A6 AVANT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.206. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1798 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 226 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A6 AVANT (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 494help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.206 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 320 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-090-SH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 juni 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 30 december 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 juni 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 30 december 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €2.915Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A6 AVANT is €4.106 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 17 mei 2025
| Datum | 17 mei 2025 |
| Kilometerstand | 129.878 km |
| Vraagprijs | €23.499 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 16 april 2025
| Datum | 16 april 2025 |
| Kilometerstand | 129.878 km |
| Vraagprijs | €23.499 |
| Plaats | Apeldoorn |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1798 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Motorcode | CYG |
| Hoeveelheid motorolie | 4.7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1710 kg |
| Massa ledig voertuig | 1610 kg |
| Toegestane max. massa | 2265 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2914 mm) tot 2.9 meter (2921 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (925 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1106 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4943 mm) tot 5.1 meter (5056 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1874 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2086 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1421 mm) tot 1.5 meter (1492 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 565 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1680 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 december 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 13 juni 2025 | Huidige eigenaar, 333 dagen in bezit |
| 12 april 2025 | 62 dagen in bezit |
| 4 april 2025 | 8 dagen in bezit |
| 2 april 2025 | 2 dagen in bezit |
| 30 december 2022 | 824 dagen in bezit |
