AUDI A7 SPORTBACK
Dit kenteken behoort tot een AUDI A7 SPORTBACK personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.080. de personenauto beschikt over een 340 PK sterke 2995 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A7 SPORTBACK (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €118.080 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 250 KW / 340 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 8 KW / 10 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-062-GN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 oktober 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 5 juni 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 oktober 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 5 juni 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €6.400Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A7 SPORTBACK is €7.136 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 10 februari 2025
| Datum | 10 februari 2025 |
| Kilometerstand | 111.500 km |
| Vraagprijs (28 februari 2025) | €42.500 |
| Vraagprijs (11 februari 2025) | €44.950 |
| Vraagprijs (10 februari 2025) | €47.500 |
| Plaats | Tilburg |
Advertentie van 27 januari 2025
| Datum | 27 januari 2025 |
| Kilometerstand | 111.000 km |
| Vraagprijs (29 januari 2025) | €4.995,000 |
| Vraagprijs (27 januari 2025) | €53.000 |
| Plaats | Tilburg |
Advertentie van 30 augustus 2024
| Datum | 30 augustus 2024 |
| Kilometerstand | 109.000 km |
| Vraagprijs (28 september 2024) | €44.500 |
| Vraagprijs (30 augustus 2024) | €42.500 |
| Plaats | Tilburg |
Advertentie van 23 mei 2024
| Datum | 23 mei 2024 |
| Kilometerstand | 110.143 km |
| Vraagprijs | €49.949 |
| Plaats | Tilburg |
Advertentie van 10 mei 2024
| Datum | 10 mei 2024 |
| Kilometerstand | 109.279 km |
| Vraagprijs | €51.500 |
| Plaats | Tilburg |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2995 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 250 KW / 341 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 8 KW / 11 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | DLZ |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 9.3 L/100km (1:10.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 163 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1890 kg |
| Massa ledig voertuig | 1790 kg |
| Toegestane max. massa | 2470 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2930 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4969 mm) tot 5.1 meter (5068 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1908 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1393 mm) tot 1.4 meter (1423 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 22 mei 2025 | Huidige eigenaar, 328 dagen in bezit |
| 15 april 2025 | 37 dagen in bezit |
| 5 juni 2023 | 680 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 20 januari 2023
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220107 |
| Omschrijving | De mogelijkheid bestaat dat door een vasthakende vlotter van het brandstofpeil de resterende brandstofvoorraad en actieradius niet correct wordt weergegeven. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Stilvallen van het voertuig zonder vooraankondiging |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 139.130 (waarvan 1.746 in Nederland) |
