BMW X3 XDRIVE30E
Dit kenteken behoort tot een BMW X3 XDRIVE30E personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.178. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X3 XDRIVE30E (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1426help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.178 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 183 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 80 KW / 108 PK |
| Systeemvermogen | 214 KW / 291 PK |
| Koppel | 420 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.1 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-049-RB. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 november 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 november 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 9 november 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 7 mei 2026
| Datum | 7 mei 2026 |
| Kilometerstand | 76.557 km |
| Vraagprijs | €44.750 |
| Plaats | Beesd |
Advertentie van 11 april 2026
| Datum | 11 april 2026 |
| Kilometerstand | 76.557 km |
| Vraagprijs | €44.745 |
| Plaats | Wijk bij Duurstede |
Advertentie van 11 maart 2026
| Datum | 11 maart 2026 |
| Kilometerstand | 76.557 km |
| Vraagprijs | €43.745 |
| Plaats | Wijk bij Duurstede |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 184 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 80 KW / 109 PK |
| Systeemvermogen | 214 KW / 291 PK |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 12 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 50 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 109 PK |
| Koppel | 265 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2065 kg |
| Massa ledig voertuig | 1965 kg |
| Toegestane max. massa | 2600 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2864 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4708 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1676 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 450 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1500 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 november 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 6 mei 2026 | Huidige eigenaar, 6 dagen in bezit |
| 26 januari 2026 | 100 dagen in bezit |
| 3 januari 2026 | 23 dagen in bezit |
| 9 november 2022 | 1151 dagen in bezit |
