AUDI Q3
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q3 en heeft een nieuwwaarde van €72.177.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q3 |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.177 |
| Vermogen | 130 KW / 177 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 7 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken PZ-831-D. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 januari 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 21 oktober 2017 geïmporteerd naar Nederland.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 januari 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 21 oktober 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.573 |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 130 KW / 177 PK |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 156 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1660 kg |
| Massa ledig voertuig | 1560 kg |
| Toegestane max. massa | 2185 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 8 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 november 2023
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
Keuring van 2 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 oktober 2022
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
Keuring van 26 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 21 december 2024 | Huidige eigenaar, 507 dagen in bezit |
| 7 november 2024 | 44 dagen in bezit |
| 21 oktober 2017 | 2574 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 februari 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP150307 |
| Omschrijving | De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is geïnstalleerd zorgt tijdens rollenbanktests mogelijk voor lagere NOx-waarden dan die onder dezelfde omstandigheden op de weg zouden zijn gemeten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het belasten van het milieu |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.368,819 (waarvan 24.773 in Nederland) |
