TESLA MOTORS MODEL X
Dit kenteken behoort tot een TESLA MOTORS MODEL X personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.850. de personenauto heeft een topsnelheid van 210 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | TESLA MOTORS |
| Model | MODEL X (2017 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 15help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €117.850 |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken PZ-680-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 oktober 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 oktober 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 9 oktober 2017 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €346 |
| FRIESLAND | €341 |
| DRENTHE | €340 |
| OVERIJSSEL | €327 |
| FLEVOLAND | €331 |
| GELDERLAND | €350 |
| UTRECHT | €333 |
| NOORD HOLLAND | €327 |
| ZUID HOLLAND | €358 |
| ZEELAND | €330 |
| NOORD BRABANT | €333 |
| LIMBURG | €336 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 25 juni 2023
| Datum | 25 juni 2023 |
| Kilometerstand | 81.112 km |
| Vraagprijs | €43.945 |
| Plaats | Teuge |
Advertentie van 25 mei 2023
| Datum | 25 mei 2023 |
| Kilometerstand | 81.112 km |
| Vraagprijs (19 juni 2023) | €43.945 |
| Vraagprijs (25 mei 2023) | €45.945 |
| Plaats | Teuge |
Motor
| Fabrikant | TESLA MOTORS INC. |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | L2S |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2427 kg |
| Massa ledig voertuig | 2327 kg |
| Toegestane max. massa | 2985 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2965 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5052 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1999 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1684 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Eerdere keuringen
Keuring van 19 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 5 mei 2022 | Huidige eigenaar, 1436 dagen in bezit |
| 20 april 2022 | 15 dagen in bezit |
| 27 november 2017 | 1605 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 2 februari 2021
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP210066 |
| Omschrijving | Er kan zich een storing voordoen in de oudere Multi Media Unit (MMU) door slijtage van de 8GB Multi Media Card (eMMC). |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Functionaliteiten als de achteruitkijkcamera, de richtingaanwijzerverlichting aan de buitenkant en de bedieningselementen voor ontwaseming en ontdooiing van de voorruit kunnen mogelijk niet meer werken als er zich een storing voordoet in de Multi Media Unit. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 270.722 (waarvan 9.736 in Nederland) |
