BMW X3 SDRIVE20I
Dit kenteken behoort tot een BMW X3 SDRIVE20I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.170. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X3 SDRIVE20I (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 28help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.170 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 47 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken PX-857-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 september 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 september 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 30 september 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 4 juli 2025
| Datum | 4 juli 2025 |
| Kilometerstand | 92.083 km |
| Vraagprijs | €25.950 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 3 juni 2025
| Datum | 3 juni 2025 |
| Kilometerstand | 92.083 km |
| Vraagprijs | €26.950 |
| Plaats | Soest |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | N20B20A |
| Tankinhoud | 67 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.8 L/100km (1:11.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 163 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1755 kg |
| Massa ledig voertuig | 1655 kg |
| Toegestane max. massa | 2270 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4657 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1881 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1661 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 3 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 3 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 7 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 5 juli 2025 | Huidige eigenaar, 315 dagen in bezit |
| 23 mei 2025 | 43 dagen in bezit |
| 22 mei 2025 | 1 dagen in bezit |
| 30 september 2017 | 2791 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
