MERCEDES-BENZ C 200 D
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 200 D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.116. de personenauto beschikt over een 136 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 212 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 200 D (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 133help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €59.116 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 195 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken PV-898-H. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 29 september 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 29 september 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 29 september 2017 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 25 januari 2024
| Datum | 25 januari 2024 |
| Kilometerstand | 323.641 km |
| Vraagprijs | €15.750 |
| Plaats | Boxtel |
Advertentie van 25 december 2023
| Datum | 25 december 2023 |
| Kilometerstand | 323.641 km |
| Vraagprijs (15 januari 2024) | €15.999 |
| Vraagprijs (25 december 2023) | €16.495 |
| Plaats | Boxtel |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Motorcode | 651921 |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.1 L/100km (1:24.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 24.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 120 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2190 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2840 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4707 mm) tot 4.8 meter (4771 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1810 mm) tot 1.8 meter (1839 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1435 mm) tot 1.5 meter (1467 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 oktober 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 oktober 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 14 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 30 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Recente tenaamstellingen
| 26 februari 2024 | Huidige eigenaar, 779 dagen in bezit |
| 18 december 2023 | 70 dagen in bezit |
| 12 december 2023 | 6 dagen in bezit |
| 7 december 2023 | 5 dagen in bezit |
| 1 december 2023 | 6 dagen in bezit |
| 29 september 2017 | 2254 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 19 februari 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190027 |
| Omschrijving | De communicatiemodulesoftware voor het noodhulpsysteem (e-call) bevat een softwarefout. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Bij een noodgeval kan het voertuig geen verbinding kan maken met de Mercedes-Benz noodcentrale. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 200.000 (waarvan 7.020 in Nederland) |
