MERCEDES-BENZ E 250 CGI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 250 CGI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.181. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 1796 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 250 CGI (2009 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €72.181 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 310 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken PV-637-P. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 15 maart 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 25 september 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 15 maart 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 25 september 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.599Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type E 250 CGI is €8.256 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type E 250 CGI maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1796 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | 271860 |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.9 L/100km (1:9.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.2 L/100km (1:12.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 190 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2415 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (841 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.2 meter (1180 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4899 mm) tot 4.9 meter (4918 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) tot 1.9 meter (1872 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2071 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1499 mm) tot 1.5 meter (1512 mm) |
| Draaicirkel | 11.25 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 695 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1950 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 14 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 24 oktober 2025 | Huidige eigenaar, 197 dagen in bezit |
| 28 juli 2024 | 453 dagen in bezit |
| 7 oktober 2017 | 2486 dagen in bezit |
