VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €102.430. de personenauto beschikt over een 235 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 220 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 163help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €102.430 |
| Vermogen | 173 KW / 235 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken PN-078-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 augustus 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 augustus 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 2 augustus 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 173 KW / 236 PK |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Motorcode | D4204T23 |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.4 L/100km (1:18.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2029 kg |
| Massa ledig voertuig | 1929 kg |
| Toegestane max. massa | 2750 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2984 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4950 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1931 mm) tot 2.0 meter (1958 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1730 mm) tot 1.8 meter (1766 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 31 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 15 februari 2021 | Huidige eigenaar, 1880 dagen in bezit |
| 28 december 2017 | 1145 dagen in bezit |
