AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €92.560. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 218 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 39help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €92.560 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken PL-676-V. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 augustus 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 augustus 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 9 augustus 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 16 februari 2025
| Datum | 16 februari 2025 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | 's-Hertogenbosch |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Motorcode | DET |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 136 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2440 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2832 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (899 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (945 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4663 mm) tot 4.8 meter (4774 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1940 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2140 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1623 mm) tot 1.7 meter (1668 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1510 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 juli 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 14 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 17 november 2025 | Huidige eigenaar, 144 dagen in bezit |
| 11 maart 2025 | 251 dagen in bezit |
| 9 augustus 2017 | 2771 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 oktober 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190478 |
| Omschrijving | De bevestiging van de achterste wielkuipranden kan defect raken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 451.363 (waarvan 2.916 in Nederland) |
Terugroepactie van 9 juli 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190303 |
| Omschrijving | De bevestiging van de wielkuipranden kan defect raken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 112.855 (waarvan 871 in Nederland) |
