CAPRON C600
Dit kenteken behoort tot een CAPRON C600 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.161. de personenauto beschikt over een 140 PK sterke 2184 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | CAPRON |
| Model | C600 (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 8help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.161 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-660-JG. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 maart 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 maart 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 23 maart 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €507 |
| FRIESLAND | €503 |
| DRENTHE | €503 |
| OVERIJSSEL | €491 |
| FLEVOLAND | €494 |
| GELDERLAND | €510 |
| UTRECHT | €496 |
| NOORD HOLLAND | €491 |
| ZUID HOLLAND | €517 |
| ZEELAND | €494 |
| NOORD BRABANT | €497 |
| LIMBURG | €499 |
Motor
| Fabrikant | LMC CARAVAN GMBH & CO. KG |
| Motorinhoud | 2184 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Motorcode | 46349131 |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AR |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2735 kg |
| Massa ledig voertuig | 2635 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.0 meter (4035 mm) |
| Lengte | 6.0 meter (5998 mm) tot 6.3 meter (6278 mm) |
| Breedte | 2.1 meter (2090 mm) tot 2.1 meter (2150 mm) |
| Hoogte | 2.6 meter (2620 mm) tot 2.8 meter (2830 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
Keuring van 17 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 14 oktober 2023 | Huidige eigenaar, 950 dagen in bezit |
| 11 oktober 2023 | 3 dagen in bezit |
| 23 maart 2022 | 567 dagen in bezit |
