AUDI A4 AVANT
Dit kenteken behoort tot een AUDI A4 AVANT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.157. de personenauto beschikt over een 265 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.157 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 195 KW / 265 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 1 KW / 1 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-565-LT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 december 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 29 juli 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 december 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 29 juli 2022 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.008Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A4 AVANT is €8.696 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 6 januari 2024
| Datum | 6 januari 2024 |
| Kilometerstand | 44.250 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Amsterdam |
Advertentie van 23 december 2023
| Datum | 23 december 2023 |
| Kilometerstand | 44.250 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Amsterdam |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 195 KW / 266 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 1 KW / 1 PK |
| Motorcode | DMT |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.48 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 177 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1685 kg |
| Massa ledig voertuig | 1585 kg |
| Toegestane max. massa | 2195 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2826 mm) tot 2.8 meter (2831 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4762 mm) tot 4.9 meter (4871 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1847 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1395 mm) tot 1.5 meter (1471 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 2 november 2023 | Huidige eigenaar, 926 dagen in bezit |
| 29 juli 2022 | 461 dagen in bezit |
