LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER DISCOVERY SPORT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.191. de personenauto beschikt over een 200 PK sterke 1498 cm³ 3-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DISCOVERY SPORT (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 93help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.191 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 147 KW / 200 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 80 KW / 108 PK |
| Systeemvermogen | 227 KW / 309 PK |
| Koppel | 540 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.6 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 16 dagen |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-396-SB. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 juni 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 juni 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 3 juni 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €438 |
| FRIESLAND | €432 |
| DRENTHE | €431 |
| OVERIJSSEL | €414 |
| FLEVOLAND | €419 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €422 |
| NOORD HOLLAND | €414 |
| ZUID HOLLAND | €453 |
| ZEELAND | €418 |
| NOORD BRABANT | €423 |
| LIMBURG | €425 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 3 juli 2025
| Datum | 3 juli 2025 |
| Kilometerstand | 54.675 km |
| Vraagprijs (15 juli 2025) | €41.500 |
| Vraagprijs (3 juli 2025) | €41.950 |
| Plaats | Diepenheim |
Advertentie van 2 juni 2025
| Datum | 2 juni 2025 |
| Kilometerstand | 54.675 km |
| Vraagprijs (25 juni 2025) | €41.950 |
| Vraagprijs (22 juni 2025) | €42.500 |
| Vraagprijs (20 juni 2025) | €42.950 |
| Vraagprijs (15 juni 2025) | €43.500 |
| Vraagprijs (2 juni 2025) | €43.950 |
| Plaats | Diepenheim |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1498 cm³ |
| Aantal cylinders | 3 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 147 KW / 200 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 80 KW / 109 PK |
| Systeemvermogen | 227 KW / 309 PK |
| Motorcode | PT153 |
| Tankinhoud | 57 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 14.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Accu
| Actieradius (volledig electrisch) | 62 KM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2229 kg |
| Massa ledig voertuig | 2129 kg |
| Toegestane max. massa | 2750 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2741 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (901 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (955 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4597 mm) tot 4.8 meter (4838 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2173 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1693 mm) tot 1.7 meter (1727 mm) |
| Draaicirkel | 12.14 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 1179 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1794 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 349 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 325 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 3 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Recente tenaamstellingen
| 25 juli 2025 | Huidige eigenaar, 296 dagen in bezit |
| 4 juli 2025 | 21 dagen in bezit |
| 20 mei 2025 | 45 dagen in bezit |
| 15 mei 2025 | 5 dagen in bezit |
| 3 juni 2022 | 1077 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 9 maart 2026
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP260082 |
| Omschrijving | Het vermogen van de brandstofmotor kan wegvallen tijdens het rijden als de hoogvoltaccu is leeg gereden door onjuiste software. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Verlies van motorvermogen zonder een juiste en adequate waarschuwing kan het risico op een ongeval vergroten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 57.992 (waarvan 2.514 in Nederland) |
