MINI JOHN COOPER WORKS
Dit kenteken behoort tot een MINI JOHN COOPER WORKS personenauto en heeft een nieuwwaarde van €566.166. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 240 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MINI |
| Model | JOHN COOPER WORKS (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 73help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ROOD |
| Nieuwprijs | €566.166 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-353-HG. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 februari 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 11 maart 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 februari 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 11 maart 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €6.287Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type JOHN COOPER WORKS is €4.829 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €210 |
| FRIESLAND | €207 |
| DRENTHE | €207 |
| OVERIJSSEL | €199 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €212 |
| UTRECHT | €203 |
| NOORD HOLLAND | €199 |
| ZUID HOLLAND | €217 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €203 |
| LIMBURG | €204 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 4 maart 2026
| Datum | 4 maart 2026 |
| Kilometerstand | 108.603 km |
| Vraagprijs | €465 |
| Plaats | Maarssen |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Motorcode | B48A20B |
| Geluidsniveau stationair | 90 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 136 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 ZA |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1435 kg |
| Massa ledig voertuig | 1335 kg |
| Toegestane max. massa | 1795 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.5 meter (2495 mm) |
| Lengte | 3.9 meter (3874 mm) |
| Breedte | 1.7 meter (1727 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1415 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 23 december 2025 | Huidige eigenaar, 113 dagen in bezit |
| 10 augustus 2024 | 500 dagen in bezit |
| 11 maart 2022 | 883 dagen in bezit |
