BMW X3 XDRIVE20I
Dit kenteken behoort tot een BMW X3 XDRIVE20I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.166. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X3 XDRIVE20I (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.166 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 183 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 2 KW / 2 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 45 dagen |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-299-TX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 juni 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 juni 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 24 juni 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 7 april 2026
| Datum | 7 april 2026 |
| Kilometerstand | 47.526 km |
| Vraagprijs | €43.895 |
| Plaats | Harderwijk |
Advertentie van 17 februari 2026
| Datum | 17 februari 2026 |
| Kilometerstand | 47.526 km |
| Vraagprijs | €43.990 |
| Plaats | Harderwijk |
Advertentie van 16 januari 2026
| Datum | 16 januari 2026 |
| Kilometerstand | 47.526 km |
| Vraagprijs | €44.995 |
| Plaats | Harderwijk |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 184 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 2 KW / 3 PK |
| Motorcode | B48B20A |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1875 kg |
| Massa ledig voertuig | 1775 kg |
| Toegestane max. massa | 2410 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2864 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4708 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1676 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Recente tenaamstellingen
| 5 mei 2026 | Huidige eigenaar, 4 dagen in bezit |
| 9 januari 2026 | 116 dagen in bezit |
| 8 januari 2026 | 1 dagen in bezit |
| 15 februari 2023 | 1058 dagen in bezit |
| 7 december 2022 | 70 dagen in bezit |
| 30 november 2022 | 7 dagen in bezit |
| 24 juni 2022 | 159 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 14 november 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240246 |
| Omschrijving | De sjorrails in de bagageruimte zijn niet sterk genoeg bevestigd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij hard remmen of een ongeval is er een kans dat bagage losraakt met mogelijk letsel van inzittenden tot gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 726.070 (waarvan 4.618 in Nederland) |
