VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.206. de personenauto beschikt over een 253 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 121help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.206 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 23 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-171-KH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 maart 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 maart 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 31 maart 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €438 |
| FRIESLAND | €432 |
| DRENTHE | €431 |
| OVERIJSSEL | €414 |
| FLEVOLAND | €419 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €422 |
| NOORD HOLLAND | €414 |
| ZUID HOLLAND | €453 |
| ZEELAND | €418 |
| NOORD BRABANT | €423 |
| LIMBURG | €425 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Motorcode | B4204T46 |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 45 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2169 kg |
| Massa ledig voertuig | 2069 kg |
| Toegestane max. massa | 2660 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2865 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4708 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1902 mm) tot 1.9 meter (1939 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1641 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 maart 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 31 maart 2022 | Huidige eigenaar, 1508 dagen in bezit |
