AUDI Q8
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q8 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €145.748. de personenauto beschikt over een 286 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 245 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q8 (2019 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 36help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €145.748 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 210 KW / 286 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 8 KW / 10 PK |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-163-VR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 juli 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 19 juni 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 juli 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 19 juni 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €26.714Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type Q8 is €19.648 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 210 KW / 286 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 8 KW / 11 PK |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Motorcode | DHX |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 178 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2230 kg |
| Massa ledig voertuig | 2130 kg |
| Toegestane max. massa | 2900 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2996 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4986 mm) tot 5.1 meter (5115 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1995 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1633 mm) tot 1.7 meter (1749 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 13 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 16 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 1 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 10 december 2022 | Huidige eigenaar, 1222 dagen in bezit |
| 22 november 2022 | 18 dagen in bezit |
| 19 juni 2022 | 156 dagen in bezit |
