VOLVO S60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO S60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.162. de personenauto beschikt over een 317 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 180 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | S60 (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.162 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 233 KW / 317 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Koppel | 430 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.4 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-124-BF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 oktober 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 29 juni 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 oktober 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 29 juni 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €1.766Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type S60 is €1.522 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 233 KW / 317 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Motorcode | B4204T48 |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 11.6 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 51 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 87 PK |
| Koppel | 240 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 40 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2060 kg |
| Massa ledig voertuig | 1960 kg |
| Toegestane max. massa | 2500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2872 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (848 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1041 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4761 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1850 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2040 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1423 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 390 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 345x30 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 320x20 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 29 juni 2022 | Huidige eigenaar, 1418 dagen in bezit |
