PORSCHE CAYENNE E-HYBRID
Dit kenteken behoort tot een PORSCHE CAYENNE E-HYBRID personenauto en heeft een nieuwwaarde van €145.623. de personenauto beschikt over een 340 PK sterke 2995 cm³ 6-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID (2020 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €145.623 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 250 KW / 340 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 100 KW / 136 PK |
| Systeemvermogen | 339 KW / 461 PK |
| Koppel | 700 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-118-LX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 oktober 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 21 april 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 oktober 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 21 april 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.449Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type CAYENNE E-HYBRID is €5.189 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type CAYENNE E-HYBRID maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €495 |
| FRIESLAND | €488 |
| DRENTHE | €487 |
| OVERIJSSEL | €468 |
| FLEVOLAND | €473 |
| GELDERLAND | €500 |
| UTRECHT | €476 |
| NOORD HOLLAND | €468 |
| ZUID HOLLAND | €512 |
| ZEELAND | €472 |
| NOORD BRABANT | €477 |
| LIMBURG | €480 |
Motor
| Fabrikant | DR.ING. H.C. F. PORSCHE AG |
| Motorinhoud | 2995 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 250 KW / 341 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 100 KW / 136 PK |
| Systeemvermogen | 339 KW / 462 PK |
| Motorcode | DCB |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 14.1 kWh |
| Gewicht | 138 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de kofferbak |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 136 PK |
| Koppel | 400 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 74 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2370 kg |
| Massa ledig voertuig | 2270 kg |
| Toegestane max. massa | 3030 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2895 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4918 mm) tot 4.9 meter (4929 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1983 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2194 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1663 mm) tot 1.7 meter (1702 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 645 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1610 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 360x36 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 358x28 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 19 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 21 april 2022 | Huidige eigenaar, 1455 dagen in bezit |
