BMW 530E
Dit kenteken behoort tot een BMW 530E personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.158. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 530E (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 161help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.158 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 183 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 80 KW / 108 PK |
| Systeemvermogen | 214 KW / 291 PK |
| Koppel | 420 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.1 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 48 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken P-081-JL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 maart 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 maart 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 30 maart 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €381 |
| FRIESLAND | €375 |
| DRENTHE | €375 |
| OVERIJSSEL | €361 |
| FLEVOLAND | €364 |
| GELDERLAND | €385 |
| UTRECHT | €367 |
| NOORD HOLLAND | €360 |
| ZUID HOLLAND | €394 |
| ZEELAND | €364 |
| NOORD BRABANT | €368 |
| LIMBURG | €370 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 3 mei 2026
| Datum | 3 mei 2026 |
| Kilometerstand | 57.122 km |
| Vraagprijs | €39.850 |
| Plaats | Waardenburg |
Advertentie van 2 april 2026
| Datum | 2 april 2026 |
| Kilometerstand | 57.122 km |
| Vraagprijs | €39.850 |
| Plaats | Waardenburg |
Advertentie van 2 maart 2026
| Datum | 2 maart 2026 |
| Kilometerstand | 57.122 km |
| Vraagprijs | €39.950 |
| Plaats | Waardenburg |
Advertentie van 30 januari 2026
| Datum | 30 januari 2026 |
| Kilometerstand | 57.122 km |
| Vraagprijs | €39.950 |
| Plaats | Waardenburg |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 184 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 80 KW / 109 PK |
| Systeemvermogen | 214 KW / 291 PK |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 46 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 12 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 57 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 109 PK |
| Koppel | 265 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 42 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1975 kg |
| Massa ledig voertuig | 1875 kg |
| Toegestane max. massa | 2550 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2975 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4963 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1868 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1498 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 430 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 maart 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Recente tenaamstellingen
| 29 januari 2026 | Huidige eigenaar, 108 dagen in bezit |
| 28 maart 2025 | 307 dagen in bezit |
| 30 maart 2022 | 1094 dagen in bezit |
