LEXUS LS600H
Dit kenteken behoort tot een LEXUS LS600H personenauto en heeft een nieuwwaarde van €146.505. de personenauto beschikt over een 394 PK sterke 4969 cm³ 8-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LEXUS |
| Model | LS600H (2012 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 17help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €146.505 |
| Vermogen | 290 KW / 394 PK |
| Koppel | 520 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.1 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NZ-112-F. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 21 juni 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 mei 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 21 juni 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 24 mei 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €13.626Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type LEXUS LS600H is €8.388 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €466 |
| FRIESLAND | €460 |
| DRENTHE | €459 |
| OVERIJSSEL | €441 |
| FLEVOLAND | €446 |
| GELDERLAND | €471 |
| UTRECHT | €449 |
| NOORD HOLLAND | €441 |
| ZUID HOLLAND | €482 |
| ZEELAND | €445 |
| NOORD BRABANT | €450 |
| LIMBURG | €453 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 14 juni 2023
| Datum | 14 juni 2023 |
| Kilometerstand | 200.882 km |
| Vraagprijs | €35.995 |
| Plaats | Uden |
Motor
| Fabrikant | TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA |
| Motorinhoud | 4969 cm³ |
| Aantal cylinders | 8 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 290 KW / 395 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 2UR-FSE |
| Tankinhoud | 84 L |
| Hoeveelheid motorolie | 9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 10.5 L/100km (1:9.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2305 kg |
| Massa ledig voertuig | 2205 kg |
| Toegestane max. massa | 2765 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2970 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5090 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1875 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1470 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 370 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 juni 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 juli 2023 | Huidige eigenaar, 1019 dagen in bezit |
| 24 mei 2023 | 38 dagen in bezit |
| 24 mei 2017 | 2191 dagen in bezit |
