BMW 320D
Dit kenteken behoort tot een BMW 320D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.102. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 226 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 320D (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 57help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €59.102 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 563 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NV-480-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 september 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 16 juni 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 september 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 16 juni 2017 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €3.897Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 320D is €4.089 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 5 januari 2025
| Datum | 5 januari 2025 |
| Kilometerstand | 256.050 km |
| Vraagprijs | €8.500 |
| Plaats | Rhenen |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Motorcode | B47D20A |
| Tankinhoud | 51 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 4.9 L/100km (1:20.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 3.7 L/100km (1:27.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 27.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 L/100km (1:24.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 24.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 109 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1605 kg |
| Massa ledig voertuig | 1505 kg |
| Toegestane max. massa | 2125 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (854 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.8 meter (836 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4633 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1811 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2098 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1429 mm) |
| Draaicirkel | 11.3 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 470 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1355 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 september 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 27 december 2024 | Huidige eigenaar, 475 dagen in bezit |
| 21 januari 2023 | 706 dagen in bezit |
| 16 juni 2017 | 2045 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
