BUERSTNER BT6603
Dit kenteken behoort tot een BUERSTNER BT6603 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.193. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 140 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BUERSTNER |
| Model | BT6603 (2016 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 7help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.193 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 13 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NT-601-T. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 april 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 april 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 25 april 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €530 |
| FRIESLAND | €525 |
| DRENTHE | €525 |
| OVERIJSSEL | €513 |
| FLEVOLAND | €516 |
| GELDERLAND | €533 |
| UTRECHT | €518 |
| NOORD HOLLAND | €513 |
| ZUID HOLLAND | €540 |
| ZEELAND | €516 |
| NOORD BRABANT | €519 |
| LIMBURG | €521 |
Motor
| Fabrikant | BURSTNER GMBH |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Motorcode | F1AGL411D |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 178 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 Y |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2795 kg |
| Massa ledig voertuig | 2695 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.8 meter (3800 mm) |
| Lengte | 6.7 meter (6690 mm) tot 6.8 meter (6790 mm) |
| Breedte | 2.3 meter (2300 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2750 mm) tot 2.9 meter (2890 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 10 juni 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 25 april 2017 | Huidige eigenaar, 3309 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 februari 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180082 |
| Omschrijving | De intercoolerslang kan, door de bevestiging met een onjuiste metalen klemband, losraken van het smoorklephuis. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Het motorvermogen valt geheel weg en het lampje voor storing in het motormanagement gaat branden. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 200.877 (waarvan 6.450 in Nederland) |
Terugroepactie van 13 oktober 2017
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170529 |
| Omschrijving | De EGR-leiding is mogelijk onjuist gefabriceerd. Hierdoor kan de EGR-leiding scheuren waardoor hete uitlaatgassen in het motorcompartiment vrij kunnen komen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Omliggende componenten kunnen door hete uitlaatgassen verhit raken. Hierdoor kan brand ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 38.233 (waarvan 3.120 in Nederland) |
