BMW 530I
Dit kenteken behoort tot een BMW 530I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de personenauto beschikt over een 251 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 530I (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 76help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen | 185 KW / 251 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NT-130-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 april 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 april 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 18 april 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 185 KW / 252 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B48B20B |
| Tankinhoud | 68 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 126 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 ZD |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2200 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2975 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (862 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1099 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4936 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1868 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2126 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1479 mm) |
| Draaicirkel | 12.05 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 530 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 13 april 2021 | Huidige eigenaar, 1859 dagen in bezit |
| 4 februari 2021 | 68 dagen in bezit |
| 18 april 2017 | 1388 dagen in bezit |
