BMW X5 XDRIVE40D
Dit kenteken behoort tot een BMW X5 XDRIVE40D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.772. de personenauto beschikt over een 313 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 236 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE40D (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €117.772 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Koppel | 630 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NR-375-H. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 maart 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 maart 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 31 maart 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 12 februari 2024
| Datum | 12 februari 2024 |
| Kilometerstand | 181.391 km |
| Vraagprijs | €34.800 |
| Plaats | IJsselmuiden |
Advertentie van 31 december 2023
| Datum | 31 december 2023 |
| Kilometerstand | 181.391 km |
| Vraagprijs (20 januari 2024) | €34.500 |
| Vraagprijs (14 januari 2024) | €34.890 |
| Vraagprijs (12 januari 2024) | €34.900 |
| Vraagprijs (31 december 2023) | €35.500 |
| Plaats | IJsselmuiden |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Motorcode | N57D30B |
| Tankinhoud | 85 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 159 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2185 kg |
| Massa ledig voertuig | 2085 kg |
| Toegestane max. massa | 2865 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2933 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (890 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1063 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4886 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1938 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2184 mm) |
| Hoogte | 1.8 meter (1762 mm) |
| Draaicirkel | 12.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 650 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1870 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 28 februari 2024 | Huidige eigenaar, 777 dagen in bezit |
| 18 februari 2024 | 10 dagen in bezit |
| 8 april 2022 | 681 dagen in bezit |
| 18 maart 2022 | 21 dagen in bezit |
| 31 maart 2017 | 1813 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 21 augustus 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240272 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 640.202 (waarvan 15.702 in Nederland) |
