BMW 520I
Dit kenteken behoort tot een BMW 520I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.113. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 233 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 520I (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 92help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €59.113 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NP-966-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 16 maart 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 16 maart 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 16 maart 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 24 januari 2026
| Datum | 24 januari 2026 |
| Kilometerstand | 205.185 km |
| Vraagprijs | €19.950 |
| Plaats | Beek en Donk |
Advertentie van 24 december 2025
| Datum | 24 december 2025 |
| Kilometerstand | 205.185 km |
| Vraagprijs | €18.500 |
| Plaats | Beek en Donk |
Advertentie van 7 november 2025
| Datum | 7 november 2025 |
| Kilometerstand | 205.185 km |
| Vraagprijs | €18.500 |
| Plaats | Beek en Donk |
Advertentie van 13 oktober 2025
| Datum | 13 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 205.185 km |
| Vraagprijs | €18.500 |
| Plaats | Zevenbergen |
Advertentie van 31 januari 2025
| Datum | 31 januari 2025 |
| Kilometerstand | 182.084 km |
| Vraagprijs | €21.950 |
| Plaats | Badhoevedorp |
Advertentie van 31 december 2024
| Datum | 31 december 2024 |
| Kilometerstand | 182.084 km |
| Vraagprijs | €21.950 |
| Plaats | Badhoevedorp |
Advertentie van 29 september 2024
| Datum | 29 september 2024 |
| Kilometerstand | 182.084 km |
| Vraagprijs | €21.950 |
| Plaats | Badhoevedorp |
Advertentie van 29 augustus 2024
| Datum | 29 augustus 2024 |
| Kilometerstand | 182.084 km |
| Vraagprijs | €21.950 |
| Plaats | Badhoevedorp |
Advertentie van 18 juli 2024
| Datum | 18 juli 2024 |
| Kilometerstand | 182.084 km |
| Vraagprijs | €21.950 |
| Plaats | Badhoevedorp |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Motorcode | N20B20B |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1690 kg |
| Massa ledig voertuig | 1590 kg |
| Toegestane max. massa | 2225 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4907 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1464 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Claxon werkt niet goed |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 31 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 16 februari 2026 | Huidige eigenaar, 59 dagen in bezit |
| 2 oktober 2025 | 137 dagen in bezit |
| 1 mei 2025 | 154 dagen in bezit |
| 8 februari 2023 | 813 dagen in bezit |
| 25 augustus 2022 | 167 dagen in bezit |
| 11 september 2020 | 713 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 21 augustus 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240272 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 640.202 (waarvan 15.702 in Nederland) |
