BMW 5ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 5ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.158. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 220 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE (2007 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 42help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.158 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1889 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NK-846-X. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 januari 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 3 maart 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 januari 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 3 maart 2018 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €2.100Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 5ER REIHE is €7.420 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Motorcode | N47D20A |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa | 2220 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2886 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4843 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1846 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1491 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 maart 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 7 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 14 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 17 december 2020 | Huidige eigenaar, 1976 dagen in bezit |
| 6 juni 2019 | 560 dagen in bezit |
