AUDI A7 SPORTBACK
Dit kenteken behoort tot een AUDI A7 SPORTBACK personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.925. de personenauto beschikt over een 272 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A7 SPORTBACK (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 3help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €117.925 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Koppel | 580 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NJ-787-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 november 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 17 mei 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 november 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 17 mei 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €4.884Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A7 SPORTBACK is €5.965 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type A7 SPORTBACK maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 18 november 2024
| Datum | 18 november 2024 |
| Kilometerstand | 199.890 km |
| Vraagprijs | €23.450 |
| Plaats | De Schiphorst |
Advertentie van 24 mei 2024
| Datum | 24 mei 2024 |
| Kilometerstand | 178.523 km |
| Vraagprijs (30 mei 2024) | €24.995 |
| Vraagprijs (29 mei 2024) | €24.999 |
| Vraagprijs (28 mei 2024) | €23.999 |
| Vraagprijs (24 mei 2024) | €24.495 |
| Plaats | Barneveld |
Advertentie van 14 mei 2024
| Datum | 14 mei 2024 |
| Kilometerstand | 171.832 km |
| Vraagprijs | €23.990 |
| Plaats | Barneveld |
Advertentie van 19 maart 2024
| Datum | 19 maart 2024 |
| Kilometerstand | 170.255 km |
| Vraagprijs (31 maart 2024) | €24.999 |
| Vraagprijs (30 maart 2024) | €25.475 |
| Vraagprijs (19 maart 2024) | €25.750 |
| Plaats | Barneveld |
Advertentie van 26 januari 2024
| Datum | 26 januari 2024 |
| Kilometerstand | 169.525 km |
| Vraagprijs | €26.500 |
| Plaats | De Goorn |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | CRT |
| Tankinhoud | 73 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.1 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.8 L/100km (1:20.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1905 kg |
| Massa ledig voertuig | 1805 kg |
| Toegestane max. massa | 2440 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2915 mm) tot 2.9 meter (2923 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (937 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1123 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4974 mm) tot 5.1 meter (5072 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1911 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2139 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1388 mm) tot 1.4 meter (1430 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 535 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1390 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 9 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 13 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Recente tenaamstellingen
| 15 januari 2025 | Huidige eigenaar, 450 dagen in bezit |
| 28 augustus 2024 | 140 dagen in bezit |
| 3 februari 2024 | 207 dagen in bezit |
| 5 juli 2019 | 1674 dagen in bezit |
