AUDI Q7
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q7 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.175. de personenauto beschikt over een 272 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 234 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q7 (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 123help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €118.175 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NH-551-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 juli 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 1 februari 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 juli 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 1 februari 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €10.032Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type Q7 is €10.095 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €745 |
| FRIESLAND | €739 |
| DRENTHE | €739 |
| OVERIJSSEL | €723 |
| FLEVOLAND | €727 |
| GELDERLAND | €749 |
| UTRECHT | €729 |
| NOORD HOLLAND | €722 |
| ZUID HOLLAND | €759 |
| ZEELAND | €726 |
| NOORD BRABANT | €730 |
| LIMBURG | €733 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Motorcode | CRT |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 153 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2135 kg |
| Massa ledig voertuig | 2035 kg |
| Toegestane max. massa | 2940 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2996 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5052 mm) tot 5.2 meter (5161 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1968 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1668 mm) tot 1.8 meter (1783 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt | 1x Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Keuring van 13 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 16 januari 2024 | Huidige eigenaar, 820 dagen in bezit |
| 1 februari 2017 | 2540 dagen in bezit |
