MERCEDES-BENZ C 63 AMG
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 63 AMG personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.862. de personenauto beschikt over een 457 PK sterke 6208 cm³ 8-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 63 AMG (2007 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €117.862 |
| Vermogen | 336 KW / 457 PK |
| Koppel | 600 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NH-063-R. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 september 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 27 januari 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 september 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 27 januari 2017 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €17.897Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type C 63 AMG is €16.175 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type C 63 AMG maar 3 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 7 januari 2026
| Datum | 7 januari 2026 |
| Kilometerstand | 216.795 km |
| Vraagprijs (19 januari 2026) | €23.750 |
| Vraagprijs (7 januari 2026) | €23.950 |
| Plaats | 's-Gravenhage |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 6208 cm³ |
| Aantal cylinders | 8 |
| Vermogen | 336 KW / 458 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 156985 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 94 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 20.9 L/100km (1:4.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 4.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 9.2 L/100km (1:10.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13.4 L/100km (1:7.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 319 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1730 kg |
| Massa ledig voertuig | 1630 kg |
| Toegestane max. massa | 2170 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2765 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4586 mm) tot 4.7 meter (4726 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1770 mm) tot 1.8 meter (1795 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1429 mm) tot 1.4 meter (1447 mm) |
| Draaicirkel | 11.75 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 475 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 360 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 330 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Keuring van 24 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 21 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 februari 2021
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 8 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 24 januari 2026 | Huidige eigenaar, 81 dagen in bezit |
| 3 juli 2025 | 205 dagen in bezit |
| 23 augustus 2023 | 680 dagen in bezit |
| 21 augustus 2023 | 2 dagen in bezit |
| 10 mei 2023 | 103 dagen in bezit |
| 29 juni 2020 | 1045 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP220378 |
| Omschrijving | Bij bepaalde Maybach S-Klasse voertuigen kunnen sierdelen van derugleuning van beide voorstoelen de airbags voor de achterste inzittenden belemmeren of beschadigen bij een ongeval |
| Mogelijk gevaar (Risico: Onbekend) | (Nog) niet bekend |
| Mogelijk gevolg | Onbekend |
